آزمونهای شخصیت شناسیدرباره ما

درباره همدم

امروزه پیچیدگی های روزافزون ساختارهای شکل گرفته در جوامع موجب ایجاد و انتقال تنش ها، فشارها و تکانه هایی به روان انسان شده و ناگزیر هستیم تا برخلاف میل خویش تعاملی مستمر با این ناهنجاریها داشته باشیم. تاثیرات این تعامل متضاد بر اشخاص متفاوت می باشد. نقطه ورود علم روانشناسی به جهت دستیابی به آرامش، شادی لذت درونی و نهایتا احساس رضایت بیشتر اشکار می گردد. از سوی دیگر استفاده از فناوری اطلاعات و دانش کامپیوتر و تبدیل تهدید ذکر شده به فرصتی دیگر در راستای بهره مندی بیشتر از دانش روانشناسی موجب تسهیل و تسریع این فرایند خواهد گردید.
پرتال همدم یک بستر برای شناخت بیشتر از خود، دستیابی به منابع لازم و استفاده از سرویسهای مختلف روانشناسی می باشد. این پرتال توسط شرکت ویرا پرداز کیهان و با همکاری موسسه تدبیر راه نو طراحی و پیاده سازی گردیده است. کلیه مطالب و محتوی این پرتال توسط متخصصین و مشاورین دارای صلاحیت حرفه ای و مورد تایید سازمان های ذیربط تهیه و بارگذاری می گردند. همچنین این پرتال در ارائه خدمات روانشناسی از مشاورین دارای مجوز از سازمانهای ذیصلاح به منظور ارائه خدمات مشاوره استفاده می نماید. امور راهبردی سامانه نیز به عهده شرکت ویرا پرداز کیهان (تحت نظر پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی) می باشد.
هدف اصلی راه اندازی این پرتال ارائه خدمات روانشناسی در کوتاه ترین زمان، با بیشترین گستردگی، با بهترین کیفیت، دارای نظارت و برای عموم آحاد جامعه می باشد.
امید داریم با استعانت از درگاه باری حق تعالی، توان خدمت رسانی در راستای اهداف با رشد، فراهم گرددو گامی برداشته باشیم در راستای توسعه و ترویج نشاط و آرامش در جامعه عزیزمان، ایران.