آزمونهای شخصیت شناسی

برگزاری دوره های کاربردی روانشناسی

دوره های توانمندسازی با رعایت فصاحت کلام و به منظور استفاده توسط مخاطبین محترم و با استفاده به از روزترین سرفصل های آموزشی توسط متخصصین روانشناسی در سایت بارگزاری و آماده ارائه به مخاطبین محترم میباشد. لازم بذکر است می توانید به منظور انتخاب بهترین دوره های مناسب خود و اطلاع از نیازمندی به پیش نیازهای احتمالی با موسسه تماس حاصل فرموده و راهنمایی و مشاوره لازم را اخذ فرمایید .

برگزاری کارگاه های توانمندسازی

کارگاه‌های توانمندسازی با بکارگیری برترین متد‌های تدریس و به‌روزترین سرفصل‌های آموزشی توسط متخصصین روانشناسی در سایت بارگزاری و آماده ارائه آموزش‌های توامندسازی به مخاطبین محترم می‌باشد. لازم بذکر است می‌توانید به منظور انتخاب بهترین کارگاه‌های مناسب خود با متخصصین موسسه تماس حاصل فرموده و راهنمایی و مشاوره لازم را اخذ فرمایید

بسته‌های آزمون خودشناختی

به منظور شناخت کامل و دقیق از فاکتور‌های شخصیتی و بدست آوردن شناخت بهتر از توانمندی‌ها و نقاط ضعف , بسته‌های متعددی طراحی و در سایت قرار داده شده است که با استفاده از نتایج آنها افراد شناخت دقیق از خود خواهند داشت . این بسته‌ها بسیار کامل و دارای فاکتو‌رهای متعددی می‌باشند .

اعزام روانشناس به محل

در ایام حاضر با توجه به همه‌گیری بیماری کرونا و لزوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی،‌به منظور راحتی بیشتر مخاطبین سایت،‌همکاران روانشناس ما با رعایت کلیه نکات و پروتکل‌های بهداشتی در زمان‌های تعیین شده برای ارائه خدمات تخصصی روانشناسی به محل شما مراجعه می‌نمایند.در انجام این خدمت،‌مخاطبین صرفه‌جویی بسیاری در زمان خواهند‌داشت .

فروش محصولات تخصصی توانمندسازی

اگر مایل به انتخاب کتاب برای مطالعه و یا تهیه اسباب‌بازی برای تقویت مهارت‌های دلبندان خود می‌باشید‌،‌می‌توانید با مراجعه به فروشگاه محصولات همدم از موارد توصیه شده متناسب با بازه سن دلبندان خود انتخاب و با ارامش خاطر از تاثیرگذاری مفید در رشد و ارتقاء مهارتهای مورد نظر آن را خریداری نمایید . کارشناسان موسسه تمامی موارد توصیه شده را با دید نقادانه بررسی و نسبت به انتخاب آنها اقدام نموده‌اند . این امر در زمان صرف شده برای خرید به شما مخاطب عزیز کمک شایانی می‌نماید.

آزمون‌های روانشناختی همدم


اگر قرار باشه همدم به شما راجع به خودتون بگه پس شما باید بهش اعتماد داشته باشید.

بسته های آزمون روانشناسی

معرفی بسته آزمون‌ها

ازمون های متعدد در حوزه های مختلف علوم رفتاری و روانشناسی به منظور تخمین وضعیت افراد وجود دارد که هر یک به تنهایی کاربردی خاص و غیر قابل انکار در زمینه تخصصی خود دارد مثلا ازمون MBTI یک ازمون برای بررسی شخصیت فرد و دسته بندی ان به دسته های 16 گانه می باشد که فاکتور های مختلفی را پوشش می دهد. انچه بسته های ازمون همدم را متمایز می سازد ترکیب تخصصی و اخذ ازمون های متفاوت و در نتیجه شناسایی فاکتورهای رفتاری , روانی و ذهنی بیشتری نسبت به ازمونهای جداگانه می باشد. با ترکیب این ازمون ها و بررسی جامع فاکتورهای روانی شخصیتی توسط استانداردهای علم روانشناسی بعد از انجام این ازمونها نتایج حاصله گام مفیدی در راستای شناسایی نقاط ضعف و قوت افراد خواهد بود . نکته قابل تامی در این بسته ها محرمانگی و حفظ کامل اطلاعات افراد بصورت امانت در سامانه خواهد بود. ضمن اینکه با عنایت به برگزاری مجازی ازمون امکان وارد نکردن اطلاعات فرد در سامانه وحود دارد و صرفا با یک نام کاربری و رمز عبور امکان بهره برداری از بسته های ازمون سایت برای مخاطبین محترم فراهم می گردد. علاوه بر نکات یاد شده , تیم تخصصی روانشناسی شرکت بعد از اخذ نتایج حاصله جهت رفع نقاط ضعف احتمالی با برگزاری جلسات مشاوره یا کارگاه های عملی مورد نیاز در کنار مخاطبین عزیز می باشد. مفتخر هستیم که گامی در راستای بهبود سطح رفتاری مخاطبین گرامی خود برداشته باشیم.

مخاطبین آزمون روانشناسی

مخاطبین بسته‌های آزمون

در سامانه همدم سعی شده است تا با طراحی بسته های متنوع گستره وسیعی از مخاطبین را به خود اختصاص دهیم . در این سامانه ازمون های متفاوتی برای نوجوانان , جوانان و محصلین از یک سو و از سوی دیگر بسته های شناخت مناسب والدین , کارافرینان در بازه های سنی مختلف طراحی و در دسترس مخاطبین محترم قرار گرفته و یا خواهد گرفت. لذا می توان با عنایت به فاکتور های مندرج در مشخصات ازمون ها از قبیل سن مناسب , فاکتور های شخصیتی و نیز توضیحات مختصر تخصصی نسبت به انتخاب بسته ازمون مناسب اقدام و از نتایج حاصله بهره برداری نمود. همینطور در صورت وحودهرگونه ابهام مخاطبین محترم می توانند با تماس با کارشناسان و متخصصین شرکت نسبت به اخذ مشاوره برای انتخاب ازمون مناسب اقدام نمایند. امید است گامی برداشته باشیم در راستای رضایتمندی مخاطبین عزیزمان .

نتیجه آزمون روانشناسی

نتیجه آزمون‌ها

نمره‌گذاری این پرسشنامه در دو دسته از مقیاس‌ها صورت می‌گیرد. یک دسته مقیاس‌های روانی را شامل می‌شود که قبل از تفسیر و نمره‌گذاری مقیاس‌های بالینی نمره‌گذاری و تفسیر می‌شود. مقیاس‌های روانی شامل مواردی است که احتمال اینکه فرد به برخی از سوالات دروغ گفته باشد یا جنبه‌های دفاعی به خود گرفته باشد را مشخص می‌کند. همچنین با استفاده از برخی میزان‌های این مقیاس می‌توان تعیین کرد که آیا فرد در طول پاسخدهی به آزمون تلاش داشته خود را بهتر و یا بدتر جلوه دهد. بر همین اساس نمرات آزمودنی در مقیاس بالینی نیز مورد تعبیر و تفسیر قرار می‌گیرند. در صورتیکه بسته ازمون یا ازمون تفسیر داشته باشد (قابل مشاهده در مشخصات ازمون) , بعد از معین شدن نمرات خام و بدست امدن نیمرخ های روانی و ذهنی , قسمتی تحت عنوان تفسیر ازمون توسط متخصصین روانشناسی بصورت خاص و به ازای فرد ارزیابی شده تهیه و تدوین می گردد و ظرف مدت کوتاهی از طریق سامانه در اختیار مخاطب قرار خواهد گرفت. این تفسیر یکی از نقاط قوت بسته های ازمون همدم می باشد. اعتقاد داریم تصحیح ازمون ها توسط نرم افزار بدون در نظر گرفتن ملاحظاتی مانند سن و ترکیب دقیق و تخصصی ازمون های تشکیل دهنده بسته های طراحی شده نتایج مطلوب نظر مخاطب را ارائه نمی کند لذا موسسه بر انجام تفاسیر دقیق و تخصصی در سامانه اهتمام دارد. ضمنا بعد از ارائه نتایج در صورت تمایل با هماهنگی امکان برگزاری جلسات توجیهی و تخصصی هم برای تفسیر دقیق تر و هم برای رفع نقاط ضعف احتمالی در محل موسسه وجود دارد. امید است در افزایش رضایتمندی مخاطبین محترم موفق باشیم .

در مورد همدم و آزمون ها سوال دارید؟ تماس بگیرید